• Žádosti o studentské peníze na ZS 2024

Akademický senát FSV UK vyhlašuje termín pro podávání žádostí o studentské peníze na zimní semestr 2024. Deadline žádostí je 8. 10. 2024 ve 23:59. Samotné prezentování se uskuteční 15. 10. v 17:00. Žadatelé budou o průběhu setkání včetně přesné místnosti a harmonogramu prezentace informováni prostřednictvím e-mailu.
  • Czech Government Scholarships for Master’s Studies

Máte přátele či známé v některé z těchto zemí: Bosna a Hercegovina, Etiopie, Gruzie, Kambodža, Moldávie, Ukrajina či Zambie? Povězte jim o možnosti studovat u nás od roku 2025/26 magisterský program MEF nebo MFDA plně hrazený z českého vládního stipendia! Zažádat o něj však musí již nyní, do konce září 2024. Více informací v AJ níže.
  • CFA Scholarships 2024

The Chartered Financial Analyst (CFA) Institute offers Awareness Scholarships granted to students interested in taking the CFA exams. Full-time Charles University students at the Bachelor, Master, or Doctoral level are eligible for the scholarship. If interested, e-mail your applications to Dr. Jiří Novák no later than July 8, 2024.