• Czech Government Scholarships for Master’s Studies

Attention all prospective Bachelor's graduates from developing countries! Don’t miss this incredible opportunity! Apply for a Czech Government Scholarship that fully covers tuition fees for selected Master’s programs and provides subsidies for health insurance and living expenses in the Czech Republic.

• Přihlaste se do 30.7. na seznamovací kurz E-Go 2024!

Nastupujete k nám v říjnu do prvního ročníku bakalářského programu Ekonomie a finance? Připomínáme blížící se uzávěrku přihlášek na seznamovací kurz E-Go. Ten se koná od čtvrtka 5. do neděle 8. září v Horním Poříčí. Přihlašovací formulář je ale třeba vyplnit již do 30.7. Doporučujeme tedy nic neodkládat a zajistit si ten nejpříjemnější start do studia na IES!

• Materiály ze Dne otevřených dveří 21.6.

Děkujeme, že jste se k nám přišli podívat na páteční Den otevřených dveří.
    Zároveň vítáme všechny nově zapsané studentky a studenty. Slíbené odkazy a materiály najdete v aktualitě po rozkliknutí.

• Letošní hranicí pro přijetí do Bc. programu Ekonomie a finance je vážený percentil 76+

Vážený percentil pro přijetí do našeho bakalářského programu Ekonomie a finance je letos 76 a vyšší. Gratulujeme všem 186 přijatým uchazečkám a uchazečům a těšíme se na viděnou na červnovém dni otevřených dveří či u zápisu do studia!

• Den otevřených dveří na Institutu ekonomických studií - 21.6.

Srdečně zveme všechny čerstvě přijaté do bakalářského programu Ekonomie a finance, ale i studentky a studenty středních škol, kteří o studiu na Institutu ekonomických studií FSV UK teprve uvažují, na letní Den otevřených dveří. Uskuteční se v pátek 21. června 2024 v dopoledních hodinách, zápis do studia pak mezi 12:00 a 15:00.

• Studujte magisterský program Ekonomie a finance na IES

Končíte bakalářské studium v ekonomii, financích, matematice či technickém oboru? Uvažujete o magisterském studiu na prestižní škole s mezinárodní reputací, kde uplatníte své kvantitativní dovednosti a znalosti? Přihlaste se na náš dvouletý magisterský studijní program Ekonomie a finance! Podrobnosti a přihláška v aktualitě.