Den otevřených dveří na IES - pátek 26.1. 2024

DOD

Den otevřených dveří na IES - pátek 26.1. 2024

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří Institutu ekonomických studií FSV UK,
který se koná v pátek 26.1. 2024.

Budova Opletalova č.p. 26 pro vás bude otevřena od 9:00.
Budete si moci prohlédnout info nástěnky v přízemí a studentské zázemí v suterénu budovy a popovídat si s našimi studenty.

Hlavní program začne v 9:30 a proběhne v aule prof. Michala Mejstříka (místnosti 109).

V prvním programovém bloku (cca 9:30 -10:30) se dozvíte:

• V čem je studium na IES specifické a výjimečné, jak se liší od jiných ekonomických škol, kdo, co a jak vás zde může naučit a k čemu vám to může být užitečné? Úvodní prezentace našeho nového ředitele, docenta Adama Geršla.
  • Co vás čeká v bakalářském studiu? Krátká prezentace doc. Julie Chytilové, garantky bakalářského studia na IES.
  •  Kolik jazyků znáš... krátká prezentace Mgr. Lucie Poslušné o možnostech jazykového vzdělávání na FSV UK.

Od 10:30 do 11:00 bude dán prostor vašim individuálním dotazům.

V druhém programovém bloku (cca 11:00-12:00) se dozvíte:

• Jaké profesní dveře vám může diplom z IES otevřít? Mezinárodní organizace, výzkumné projekty, prestižní pozice v bankovnictví, finančních institucích, consultingu, datové analytice, zdravotnictví … to je jen několik málo oblastí, kde úspěšně uplatňují své vědomosti naši absolventi… prezentace Mgr. Elišky Krohové, absolventky IES a kariérní poradkyně
  • Jak se studenti IES baví a pomáhají si? O studentské komunitě a kulturních, sportovních, soutěživých i podporujících setkáních offline i online si budete moci povídat se zástupci studentského spolku E-Klub.

Od 12:00 do 14:00 si budete moci individuálně prohlédnout naši knihovnu, nejdůležitější učebny a studijní zázemí, případně si ve foyer neformálně popovídat se současnými studenty a ujasnit si další odpovědi na vaše otázky.

Přijďte, těšíme se na vás!