Den otevřených dveří (nejen) pro čerstvě přijaté studenty

DOD_pozvánka

Den otevřených dveří (nejen) pro čerstvě přijaté studenty

Srdečně zveme všechny studenty čerstvě přijaté do bakalářského programu Ekonomie a finance, ale i studenty středních škol, kteří o studiu na Institutu ekonomických studií FSV UK teprve uvažují, na letní Den otevřených dveří.
Uskuteční se v pátek 16. června 2022 od 9:30.
Datum bylo zvoleno tak, aby čerstvě přijatí uchazeči mohli spojit návštěvu Institutu s prvním termínem zápisu do studia.

Najdete nás v budově IES v Opletalově ulici č. 26.

Oficiální program Dne otevřených dveří pro všechny uchazeče zahájíme v 09:30.

Hlavní program (09:30 - 12:00)

• Oficiální zahájení a uvítání (doc. PhDr. Martin Gregor, Ph.D., ředitel institutu)
  • Co vás čeká v bakalářském studijním programu? (doc. PhDr. Julie Chytilová, Ph.D., garantka bakalářského programu)
  • Prostor pro vaše individuální dotazy
  • Stáže, mentoring a kariérní směřování absolventů IES FSV UK (Mgr. Eliška Krohová, kariérní poradkyně)
  • Výuka cizích jazyků (Mgr. Lucie Poslušná, Centrum jazykové přípravy FSV UK)
  • Jak vstoupit pravou nohou do studia? Proč nevynechat seznamovací kurz E-GO? (zástupci studentského spolku E-klub)

Volné prohlídky budovy a možnost zápisu do studia (12:00 - 15:00)

• prohlédněte si knihovnu, učebny, studijní prostory, informační stolky s letáčky
  • využijte pohodlnou možnost zápisu do studia u studijních referentek přímo na budově (učebna 206)

Detaily ohledně zápisu najdete v mailu od vaší studijní referentky a na webu FSV UK.

Těšíme se na vás!