Hledá se Datový analytik / analytička v oblasti veřejných financí

hledání práce

Hledá se Datový analytik / analytička v oblasti veřejných financí

Datový analytik / analytička v oblasti veřejných financí

Tým na IES FSV UK vedený Petrem Janským hledá nové kolegy na pozici datový analytik / analytička v oblasti veřejných financí. Analýza detailních dat o státním rozpočtu je hlavní očekávanou náplní práce. Konkrétně by noví kolegové analyzovali data, například z Monitoru Státní Pokladny, a vytvářeli tak analýzy podobné těm nedávným o příjmech a výdajích státního rozpočtu.

Kromě toho by se noví kolegové mohli věnovat výzkumu a analýze dalších dat o veřejných financích a daních, psaní výzkumných a analytických dokumentů pro potřeby veřejné diskuze. V případě zájmu by se noví kolegové mohli věnovat navíc také organizační a komunikační práci.

Očekáváme schopnost datové analýzy a zájem o veřejné finance. Nabízíme možnost spolupráce například při magisterském nebo doktorském studiu a částečně na dálku. V případě zájmu napište na petr.jansky@fsv.cuni.cz. Popište stručně svůj zájem, motivaci, schopnosti a časové možnosti, pošlete životopis, případně i příklady relevantní práce, například studentských prací. Pište průběžně, možnost nástupu od září či dle domluvy.