Výběrové řízení: Organizačně správní pracovník / pracovnice pro Centrum doktorských studií

CDS

Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na dvě pracovní místa organizačně-správních pracovníků / pracovnic pro Centrum doktorských studií Institutu ekonomických studií (dále jen IES).

Náplň práce:

• organizační a administrativní podpora doktorského studia v rámci Centra doktorských studií při IES

Požadavky:

• magisterské vzdělání odpovídajícího směru
  • student/ka české formy prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2024/2025
  • znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni
  • pracovní pozice není vhodná pro studenty, kteří mají jiný plný pracovní úvazek, a to na 40 hod/týden

Nabízíme:

• pracovní úvazek ve výši 0,1 (4 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2024
  • další finanční podpora nad rámec mzdy formou stipendia (cca 12 500 Kč/měsíc)
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (stravenky nebo stravenkový paušál vyšší hodnoty, příspěvek na školku, příspěvek na roční kupón pražské MHD, příspěvek na penzijní a / nebo životní připojištění, příspěvek na benefitní kartu Multisport a další. Benefity se řídí platnými vnitřními předpisy fakulty.)

Písemná přihláška musí obsahovat:

• profesní životopis
  • motivační dopis

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 5. 2024 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz, a to s označením „IES CDS“.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se pracovní náplně inzerované pozice neváhejte kontaktovat administrátorku řízení paní Renátu Nedomovou (renata.nedomova@fsv.cuni.cz).

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.