Sponzorství

Institut ekonomických studií udržuje dlouhodobé vztahy s prestižními společnostmi, které oceňují, jak přispíváme k výuce a přípravě prvotřídních profesionálů.

PARTNEŘI

• Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Od roku 2000 je součástí silné středoevropské Skupiny Erste. Aktuálně podporuje inovativní řízení pomocí agilních týmů a rozvoj technologických inovací. Akademickým koordinátorem partnerství s Českou spořitelnou je doc. Adam Geršl.
    • Deloitte je globální společnost poskytující služby v oblasti auditu, konzultací, finančního poradenství, řízení rizika a daní. Firma podporuje studie oceňování podniků, které provádějí naši studenti. Podrobnosti o studentských akcích společnosti Deloitte naleznete zde. Semináře, webcasty a pracovní snídaně pořádané společností Deloitte naleznete zde. Akademickým koordinátorem partnerství s Deloitte je doc. Jiří Novák.

SPONZOŘI

• CRIF je zakladatelem bankovního a nebankovního úvěrového registru v České republice. Našim studenty nabízí od roku 2010 přístup do databáze CRIBIS. Akademickým koordinátorem sponzorství CRIF je prof. Petr Teplý.
    • EY působí v České republice již od roku 1991. Služby poskytují téměř dvěma tisícovkám českých a mezinárodních klientů. Pracují pro dvacet firem z české top 30 a pro šest největších bank v zemi. Akademickým koordinátorem sponzorství EY je dr. Jiří Kukačka.
    • McKinsey & Company je mezinárodní konzultantská firma, která radí vrcholovému managementu podniků v tématech zásadního významu. Akademickým koordinátorem sponzorství McKinsey & Company je doc. Martin Gregor.
    • Patria Finance je licencovaným obchodníkem s cennými papíry v rozsahu stanoveném Českou národní bankou, která nad ní rovněž vykonává dozor. Akademickým koordinátorem sponzorství Patria Finance je doc. Jozef Baruník.

DALŠÍ INFORMACE