FSV UK

 • Přihlášky do doktorského programu přijímáme do 30.4.

  Podrobnosti zde
 • Research seminar: Tom D. Stanley (Deakin University, Australia)

  Seminář se koná v pátek 19.4. od 12:30 v místnosti 206.
  Téma: Selective and Mis(leading) Economic Journals
   

  Více informací zde
 • Kompaktní kurzy v letním semestru 2023/24

  Využijte příležitosti setkat se s hosty ze zahraničních univerzit či experty z finančních institucí a detailně probrat atraktivní témata!

  Přehled zde

Aktuality Přejít na aktuality

 • Profesor Kočenda publikoval článek v časopise International Review of Financial Analysis

  V květnovém čísle prestižního časopisu International Review of Financial Analysis vychází článek našeho kolegy, profesora Kočendy, v němž spolu s Peterem Albrechtem z Mendelovy univerzity v Brně zkoumají propojenost volatility na středoevropských cizoměnových trzích. Gratulujeme k publikaci!

 • Management Consulting Challenge 2024

  Vyhlašujeme pátý ročník Management Consulting Challenge, ve kterém se strategická konzultačka EY-Parthenon spojuje s Ambiente! 

 • Přihlaste se do soutěže FINdiplomka 2024

  Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) vyhlašuje 8. ročník soutěže FINdiplomka určenou pro diplomové práce v oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Do soutěže budou zařazeny práce, které splní všechny podmínky účasti a budou obhájeny nejpozději 30. 9. 2024. Detaily najdete po rozkliknutí níže.

 • McKinsey Leadership skills for the future

  We are excited to invite you to join our skill-building workshop designed specifically for women – Leadership skills for the future. It is a great opportunity to get to know our Prague team, meet and build connections with like-minded students and young professionals, and enhance your leadership skills under guidance of experienced leaders during interactive sessions.

 • Research seminar: Tom D. Stanley (Deakin University, Australia)

  We would like to invite you to a research seminar by Tom D. Stanley (Deakin University, Australia) on "Selective and Mis(leading) Economic Journals: Meta-research evidence". The seminar will take place on Friday, April 19, in Room 206 at 12:30.

 • Deloitte College: Meet the Tax team

  Workshop pro studenty se zájmem o daně. Poznejte práci daňaře!

Život na institutu

 • Přidejte se k E-klubu

  Hlavním cílem E-klubu je pozitivní rozvoj vědeckého i společenského života na UK. Funguje jako spojovací článek mezi vedením IES a jeho studenty. E-klub se v současné době soustředí na pořádání přednášek s různými ekonomickými tématy, které jsou otevřené pro všechny zájemce i mimo IES. V minulosti byli jeho hosty například Doc. Ing. Zdeněk Tůma, CSc., bývalý guvernér České národní banky či Donald J. Johnston a Angel Gurria, generální tajemníci OECD.

 • Studujte v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí!
  Kromě studijních pobytů v rámci programu Erasmus+ existují další možnosti, jak vycestovat do zahraničí. Nabízejí se především výjezdy přes meziuniverzitní mezifakultní dohody, které lze částečně financovat z Fondu mobility UK. Dále lze využít mezivládní dohody, či program CEEPUS. Můžete také vycestovat jako freemover na jakoukoliv zahraniční univerzitu, kde si pobyt dojednáte individuálně.

 • Staňte se členy sdružení Alumni!

  Sdružení Alumni působí již od roku 1997 jako dobrovolné sdružení absolventů IES FSV UK.
  K hlavním cílům Alumni patří organizace setkání členů a podpora IES. Setkání probíhají formou každoročních banketů, které také navštěvují významní hosté a sponzoři.  Alumni v současné době na IES financuje program Alumni Chair.