Blahopřejeme vyučujícím nejlépe hodnocených kurzů na IES za letní semestr 2023/24

Bakalářské kurzy: JEB029 Matematika IV (Bárta, Nešvera), JEB119 Mathematics II (Kuncová, Balci) a JEB109 Econometrics I (Kukačka)

Magisterské kurzy: JEM211 Philosophy, Economics and Politics: Current Debates (Baxa, Semerák), JEM158 Tools for Modern Macroeconometrics (Baxa, Vácha) a JEM036 Financial Markets Instruments II (Dědek, Polák)

Pro hodnocení se používá jednoduchý průměr (i) celkového hodnocení kurzu, (ii) přínosu kurzu a (iii) hodnocení přednášejícího nebo cvičícího. Do hodnocení se nezapočítávají kurzy s velmi malými počty absolventů nebo dotazníků a kompaktní kurzy.

Velmi si vážíme účasti studentů na hodnocení kurzů i jejich komentářů, výsledky hodnocení nám pomáhají udržet kvalitu vyučovaných kurzů.

Věříme, že se i v budoucnu zúčastní hodnocení velký počet studentů.