Blahopřejeme nejlepším kurzům za LS 2022/23

Blahopřejeme vyučujícím nejlépe hodnocených kurzů na IES za letní semestr 2022/23:

Bakalářské kurzy: JEB006 Matematika II (Bárta,T., Dvořáková,J., Honzík,P., Zelina,M.), JEB109 Econometrics I (Kukačka),  JEB135 Economics of Global Business (Semerák,V., Gabanatlhong,B.)

Magisterské kurzy: JEM158 Tools for Modern Macroeconometrics (Baxa,J.,Vácha,L.), JEM007 Applied Microeconometrics (Pertold-Gebicka,B.), JEM059 Financial Econometrics I (Baruník,J.,Čech,F.,Vácha,L.)

Pro hodnocení se používá součet celkového hodnocení kurzu, obtížnosti kurzu, přínosu kurzu a hodnocení přednášejícího nebo cvičícího. Do hodnocení se nezapočítávají kurzy s velmi malými počty absolventů nebo dotazníků a kompaktní kurzy.

Velmi si vážíme účasti studentů na hodnocení kurzů i jejich komentářů, výsledky hodnocení nám pomáhají udržet kvalitu vyučovaných kurzů.

Věříme, že se i v budoucnu zúčastní hodnocení velký počet studentů.