Inspiration café na FSV UK: Jak pracovat s různorodou skupinou studujících

Letak Cafe na FSV

Inspiration café na FSV UK: Jak pracovat s různorodou skupinou studujících

Centrum jazykové a pedagogické přípravy pořádá kolegiální setkání na téma Jak pracovat s různorodou skupinou studujících. Máte v kurzu studenty s různou úrovní vstupních znalostí? Velký počet zahraničních studentů z odlišných kulturních prostředí? Studenty se specifickými potřebami? Hledáte způsoby, jak heterogenní skupině studujících škálovat povinnosti, aby to bylo pro všechny spravedlivé? Nejste sami! Přijďte to probrat s námi a naším hostem, JUDr. Mgr. Michalem Urbanem, Ph.D., který se už řadu let zabývá rozvojem pedagogických kompetencí akademiků a je také lektorem platformy Paedagogium UK. Kromě kolegiální diskuse nás čeká šálek dobré kávy a něco k zakousnutí.

Setkání se uskuteční ve středu 6.11. od 16 hodin v Akademickém klubu (C625) v Areálu Jinonice a je potřeba se na něj přihlásit prostřednictvím Vzdělávacího portálu UK zde.