Vítejte na novém webu IES!

novy_web

Vítejte na novém webu IES!

K novému akademickému roku jsme si nadělili nový web. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám umožní snadný a přehledný přístup ke všem důležitým informacím.

Nejvýraznější je změna vizuální, která vychází z jednotné šablony pro všechny instituty FSV UK. Důležitější změnou je však to, že je současný web  optimalizován pro vyhledavače, plně responzivní (funkční na široké škále mobilních zařízení a ve všech moderních prohlížečích), má plnohodnotné vyhledávání, především ale splňuje současné požadavky na bezpečnostní standardy a umožňuje průběžnou aktualizaci bezpečnostní ochrany do budoucna. Tyto změny již bohužel nebylo možné řešit v rámci původního webu, jehož jádro se datuje do roku 2004. 

Na novém webu jsme s fakultním IT oddělením pracovali během léta, aby se mohl na začátku nového semestru stát vaším hlavním, přehledným a spolehlivým zdrojem informací. Výrazně jsme mu odlehčili od textů a přehledů, které se během let staly nepotřebnými, zastaralými či duplicitními k fakultním. Zároveň jsme se snažili zachovat maximum informací v podobné struktuře, na jakou jste byli zvyklí.

Velké změny s sebou však obvykle nesou počáteční nedokonalosti. Prosíme vás proto v prvních týdnech provozu o shovívavost s drobnými chybami, nefunkčními odkazy či stále probíhajícími úpravami, které budeme co nejrychleji vychytávat a dokončovat. 

Pevně věříme, že se se vám bude nová podoba webových stránek líbit a že s jejich užíváním budete spokojeni!