• ESTEAM Fest Deloitte

Věděli jste, že pouze čtyři z deseti žen cítí, že mají potřebné dovednosti a znalosti k rozjetí vlastního businessu*?
    A právě proto v Deloitte (napříč celou Evropou) spojili své síly s Evropskou komisí a vytvořili eventovou sérii ESTEAM Fest. A už 4. června chystají Women's ESTEAM Fest v Praze!

• Deloitte EXPO: from alumni to students

Studuješ na některé z vysokých škol a máš hlavu plnou otázek, kde získat zkušenosti třeba ještě při škole? Chceš získat přehled o kariérních přležitostech v největší mezinárodní poradenské firmě, která se dlouhodobě řadí mezi firmy s nejhodnotnějším brandem na světě? Doraž se inspirovat bývalými spolužáky, kteří svůj kariérní příběh píšou právě v Deloitte.

• Deloitte College: Meet the Tax team

Workshop pro studenty se zájmem o daně. Poznejte práci daňaře!

• Deloitte College Audit

Zajímají tě finance? Pojď si vyzkoušet audit!

• Deloitte Meet-Up

Studenti Institutu ekonomických studií mohou navštívit akci Deloitte MEET-UP – setkání s bývalými studenty IES, kteří nyní pracují v Deloitte. Věříme totiž, že propojování studentů s absolventy může být pro studenty přínosné a inspirativní.

Akce se bude konat ve středu 13. března 2024 od 17 do 19:30 hodin v pražské kanceláři Deloitte na adrese Italská 2581/67, 120 00 Praha 2.

• Proběhlo slavnostní předání cen DOT Awards

Dne 5. 10. 2023 se uskutečnilo slavnostní vyhlášení ocenění Deloitte Outstanding Thesis Award (DOT Award). Cena určená pro mimořádně kvalitní a vynikající bakalářské a magisterské diplomové práce studentů IES FSV UK, je udílena od roku 2018 na základě již téměř desetiletého partnerství mezi IES a Deloitte.