Novinka v provozu knihovny Opletalova

KnihovnaIES

Novinka v provozu knihovny Opletalova

Knihovna ekonomické literatury v ulici Opletalova je během semestru otevřena každý všední den. Knihovníka zde potkáte vždy během určeného bloku:

• pondělí, středa a pátek 11-15h
  • úterý a čtvrtek 14-18h

V tomto čase je možné si knihy půjčovat, prodlužovat a vracet, případně platit poplatky nebo si nechat od knihovníka s čímkoliv poradit.

Novinkou tohoto semestru je ale to, že prostor knihovny je přístupný studentům FSV UK i v čase, kdy se zde knihovník nevyskytuje. Stačí přijít v rozmezí od 8 do 20 hodin a pomocí svého studentského průkazu si otevřít. V knihovně a přidružené studovně najdete studijní místa, klidné a inspirativní prostředí a také samoobslužnou kopírku v režimu MyQ. Knihy lze nezávisle na otevírací době vracet do knihoboxu před vchodem do knihovny.

Upozornění: V pátek dne 25.10. z důvodu děkanského volna bude knihovna v Opletalově ulici otevřena pouze v režimu studovna, tj. bez přítomnosti knihovníka a bez možnosti půjčit si knihy domů či je prezenčně vracet. Děkujeme za pochopení.