Den otevřených dveří na Institutu ekonomických studií - 21.6.

Studenti_IES_zvou_na_DOD

Den otevřených dveří na Institutu ekonomických studií - 21.6.

Srdečně zveme všechny studentky a studenty čerstvě přijaté do bakalářského programu Ekonomie a finance, ale i uchazečky a uchazeče ze středních škol, pokud o studiu na Institutu ekonomických studií FSV UK teprve uvažují, na náš tradiční letní Den otevřených dveří.
Uskuteční se v pátek 21. června 2024.  Datum bylo zvoleno tak, aby bylo možné spojit návštěvu Institutu s prvním termínem zápisu do studia.

Najdete nás v budově IES v Opletalově ulici č. 26.
Tu pro vás otevřeme již v 9:00, abyste měli možnost si ji v klidu prohlédnout, případně si popovídat se současnými studenty.

Oficiální program Dne otevřených dveří pak zahájíme v Aule Prof. Michala Mejstříka (109) v 10:00.

Hlavní program (10:00 - 12:00)

• Oficiální zahájení a uvítání (doc. PhDr. Adam Geršl, Ph.D., ředitel institutu)
  • Co vás čeká v bakalářském studijním programu? (doc. PhDr. Julie Chytilová, Ph.D., garantka bakalářského programu)
  • Prostor pro vaše individuální dotazy
  • Výuka cizích jazyků (Mgr. Lucie Poslušná, Centrum jazykové přípravy FSV UK)
  • Stáže, mentoring a kariérní směřování absolventů IES FSV UK (Mgr. Eliška Krohová, kariérní poradkyně)
  • Jak vstoupit pravou nohou do studia? Proč nevynechat seznamovací kurz E-Go? (zástupci studentského spolku E-Klub)

Volné prohlídky budovy a možnost zápisu do studia (12:00 - 15:00)

• prohlédněte si knihovnu, učebny, studijní prostory, informační stolky s letáčky
  • využijte pohodlnou možnost zápisu do studia u studijních referentek přímo na budově (učebna 206)

Detaily ohledně zápisu najdete počátkem června také v mailu od vaší studijní referentky.

Těšíme se na vás!