Noc fakulty v Areálu Jinonice 25. dubna 2024

Noc_fakulty_zahlavi

Noc fakulty v Areálu Jinonice 25. dubna 2024

Studentské spolky vás zvou na Noc fakulty, která se koná dne 25. dubna 2024 od 18:00 v Areálu Jinonice.

Přijďte oslavit otevření nového kampusu v Jinonicích. Můžete se těšit na přednášky, workshopy, prohlídky a mnoho dalšího. Vstup na Noc fakulty je zdarma a možný pro všechny studenty a absolventy:)

Akce je bilingvní - bude obsahovat program v českém i anglickém jazyce.

Za studentský spolek E-Klub a Institut ekonomických studií bychom vás rádi pozvali především na přednášku Michala Bauera o tom, jak se jim s Julií Chytilovou a dalšími kolegy podařilo publikovat článek v prestižním světovém vědeckém časopise Nature. Přednáška se koná od 18:30 v místnosti C123.

MB

Událost Noc fakulty je pořádána všemi studentskými spolky na FSV UK: E-klub, Studenti IKSŽ, SIMS - Studentská samospráva IMS, Politologický klub FSV UK, Miroslava - Studentský spolek ISS, FSV UK Circle & PPE Society.